PCO KRONOS  pulty centrální ochrany nové generace  

 

 

Jsme bezpečnostní agenturou, která si plně uvědomuje nutnost inovací a za účelem zvýšení kvality svých služeb neustále investuje do nejmodernějších technologií. 

Jednou z posledních investic bylo pořízení technologie KRONOS NET. Jedná se o jedno z celosvětově nejmodernějších softwarových řešení pro monitorovací centra, které nám umožňuje poskytovat široké spektrum moderních a cenově přijatelných bezpečnostních služeb.

Naši zákazníci díky tomu mohou nahlížet na stav svých střežených objektů pomocí webové aplikace, dokáží si vyžádat stav objektu a seznam posledních událostí pomocí SMS, automaticky jsou jim doručovány textové a e-mailové zprávy o definovaných událostech. Klientům s aktivní službou pochůzek nabízíme on-line monitoring pochůzky s následným vyhodnocením. Ve spojení s nabízenými zařízeními dokážeme poskytnout službu videoverifikace, monitoringu stavu technologií nebo vzdáleně ovládat různá zařízení.

Na námi provozovaný pult centrální ochrany dokážeme připojit téměř jakýkoliv elektronický zabezpečovací systém. Informace z objektů přenášíme pomocí telefonních linek a zejména GPRS. Jakožto smluvní partner společnosti JABLONET jsme schopni připojovat zabezpečovací systémy JABLOTRON pomocí IP komunikace.

Vyžádejte si osobní konzultaci ještě dnes. Zloděj nepočká...

 

 

 

 

 

Žádná fotografie zatím nebyla přidána.