Autohlídka - kontrola objektů

Tento druh bezpečnostní služby může být použit samostatně jako fyzická ostraha nebo v kombinaci s elektronickou ostrahou. Jedná se o nepravidelné preventivní kontroly střeženého objektu prováděné mobilními hlídkami. Hlídka provede kompletní kontrolu objektu formou obchůzky se zaměřením na uzamčení dveří, zavření oken, zhasnutí světel nebo rozsvěcení světel atd, dle charakteru střeženého objektu.

Činnost mobilních hlídek, četnost provedených kontrol a časové rozvržení je kontrolováno elektronickým systémem ONI - polohovací zaměřovací systém GPS namontovaný ve služebních vozidlech agentury.

Fyzická ostraha

  • Ostraha je prováděna zaškolenými strážnými, případně psovody se cvičenými psy na základě zpracovaného projektu a přání zákazníka
  • Služba je konána ve stejnokroji firmy včetně výstroje a popřípadě výzbroje
  • Služba vykonávána pohotovostním vozidlem - autohlídkou je sloučena s výkonem strážní služby dle potřeb zákazníka
  • Ostrahu a ochranu vykonávají pracovníci naší firmy, kteří jsou pro výkon ostrahy systematicky připravováni
  • Pracovníci naší firmy jsou finančně a materiálně nezávislí na vedení i dalších zaměstnancích zákazníka, což má lepší vliv na zvýšení kvylity prováděné ostrahy
  • Fyzická ostraha může být rozšířena o poskytnutí dalších služeb, popř.operativní zabezpečení krátkodobých požadavků (posílení ostrahy, výjezd autohlídky, nárazové kontrolní akce atd.)

Výstroj a vybavení pracovníků

Pracovníci naší firmy vykonávají službu zásadně ve stejnokroji - černá košile nebo tričko, černé kalhoty, černá bunda, černé boty, tmavě červená kravata, čepice, nášivka s logem firmy, visačka s fotografií a se jménem pracovníka.

Vybavení - prostředky osobní ochrany, distační tyč, tonfa, pouta, slzotvorný prostředek vysílačka s vlstní radiovou sítí, popř. mobilní telefony. Toto standardní vybavení může být kdykoliv doplněno dle situace a požadavků klienta, např.zbraněmi, psy služebních plemen s výcvikem apod.

Na přání zákazníka jsme schopni dodat pracovníky ve služebním obleku nebo v civilním oděvu.